Home Події

У Тернополі висаджуватимуть рожеві каштани

1_fit_content_width_watermarkКаштани, які хворіють в Тернополі, не лікують, це дорого та безрезультатно. Їх замінюють на такі ж дерева з рожевим цвітом – тих не їсть міль.

Перебіг хвороби білих каштанів намагаються уповільнити, наскільки це можливо, про це розповів заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міської ради Олег Соколовський.

- Комплексна програма озеленення міста передбачає вирішення цієї проблеми. Якщо взяти куб повітря, то там є мільйони хвороб, за звичайних умов ці хвороби не проявляються, але на даний час так погіршилась екологічна ситуація на планеті, що з’явились сприятливі умови для хвороби, яка починає знищувати каштани. Боротись з цим дуже важко, і, як показує іноземний досвід, вся робота фактично зводиться нанівець. Тому ми вирішили, оскільки нема відповідних коштів, каштани, які помирають, ми їх до останнього намагаємось зберігати, але ті, які зберегти не вдалось, ми поступово будемо замінювати на інші каштани, так звані рожеві, які не підлягають цій хворобі і такі самі, єдине, що відрізняє, в них цвіт таких трохи рожевий, – пояснює Олег Соколовський.

Щоби старі каштани пожили довше, комунальники швидко прибирають опале листя під деревами.

- Коли листя трохи впаде, то його треба оперативно зібрати, вивезти його і бажано навіть спалити поза межами міста. Якщо ми йдемо по бульвару Шевченка, то, якщо звернути увагу, каштани в набагато кращому стані, ніж каштани десь там в парку. Чому, бо в парку листя вчасно не забирається і мінуюча міль має можливість для розвитку, а в інших місцях вдяється хворобу уповільнити.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар