Home Події

Львівський апеляційний суд визнав увімкнення сирен у Тернополі законним

0images7Львівський апеляційний суд поставив крапку у справі щодо законності увімкнення у Тернополі у грудні системи оповіщення. Нагадаємо, ще 11 грудня рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення «Про заходи щодо належного функціонування міста», у якому передбачено привернення уваги громадськості до ситуації, яка тоді склалася в Україні, за допомогою усіх можливих технічних засобів та через увімкнення системи оповіщення. Тоді прокуратура міста звернулася у суд, аби визнати дане рішення виконкому незаконним.

«Тернопільським окружним адміністративним судом даний позов прокуратури було задоволено, – розповідає начальник управління правового забезпечення Олександр Печіль. – Не погоджуючись із даним рішенням першої інстанції, Тернопільською міською радою на адресу Львівського апеляційного адміністративного суду була направлена апеляційна скарга з вимогою його скасування. І 11 червня суд задовольнив апеляційну скаргу міської ради».

Таким чином, рішення виконавчого комітету «Про заходи щодо належного функціонування міста» від 11 грудня 2013 року залишено в силі.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар