Home Політика

Нардеп з Тернопільщини наполягає на створенні нового Міністерства

apostolНародні депутати Михайло Апостол з Теребовлянщини,  а також Олег Канівець і Василь Пазиняк направили депутатський запит до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо необхідності утворення Міністерства України з питань цивільного захисту та у справах переселенців.

- У зв’язку з складною соціально-політичною ситуацією, що склалася на сході країни і в Автономній Республіці Крим, в Україні вже налічується понад 46 тисяч внутрішніх переселенців. Проблеми, що пов’язані з цим, потребують оперативних та скоординованих дій усіх органів влади, – йдеться в документі.

Ось чому, першочерговим кроком для налагодження належної роботи у вирішенні цих питань, на думку депутатів, повинно стати створення окремого центрального органу виконавчої влади з необхідними повноваженнями та статусом.

Тому політики вважають, що найбільш оптимальним варіантом вирішення цього питання є утворення Міністерства України з питань цивільного захисту та у справах переселенців шляхом реформування Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій. Адже саме ДСНС України за своїми повноваженнями найбільше відповідає обсягам та завданням, які необхідно вирішувати для врегулювання комплексу питань пов’язаних із переселенням людей.

Джерело: Номер один

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар