Home Скандал

Припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення алкоголю

832bb6c1d7_198851Співробітниками слідчо-оперативних підрозділів Головного управління Міндоходів у Тернопільській області постійно проводяться  заходи з протидії тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів з метою вивільнення ринку для надходження легальної підакцизної продукції.

Співробітниками оперативного управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів в області припинено діяльність підпільного цеху з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв із недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей.

В ході проведених обшуків виявлено та вилучено 66 літрів спирту, 31 літру приготовленої для розливу у пляшки спиртосуміші, понад 100 пляшок фальсифікованих алкогольних виробів з етикетками відомих виробників, близько 6 тис марок акцизного податку з ознаками підробки, спиртометри, порожні пляшки.

Всього з початку року співробітниками податкової міліції області припинено діяльність 3 підпільних цехів з виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції. В результаті з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму близько 1,4 млн гривень.

До кримінальної та адміністративної відповідальності за незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту, та збут фальсифікованих підакцизних товарів притягнуто 8 осіб.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар