Home Події

У тернопільських гвардійців почався літній навчальний період (фото)

DSC_004311 липня новий навчальний період розпочався у другому батальйоні Галицького з’єднання Національної гвардії України, що дислокується в обласному центрі. З початком навчання гвардійців привітало керівництво Галицького з’єднання, ветерани військ, духовенство.
Командир Галицького з’єднання, полковник Олег Сахон побажав своїм підлеглим успіхів у вивченні військових дисциплін.
- Сумлінно навчайтесь, демонструйте лише високі результати, з гідністю несіть високе звання воїнів-гвардійців, – сказав Олег Олександрович.
Командир з’єднання відзначив, що за результатами роботи у першому півріччі військові правоохоронці добре впоралися зі своїми завданнями. Вони розкрили три злочини самостійно, понад двісті – у співпраці з іншими державними силовими формуваннями, викрили більше сорока осіб, які скоїли адмінправопорушення.
Гвардійці Тернополя залучалися до комплексних-оперативних відпрацювань щодо недопущення вчинення протиправних діянь неповнолітніми. Під час позачергових виборів Президента України частина особового складу батальйону забезпечувала громадський порядок у столиці, решта – несли службу на виборчих дільницях Тернопільщини.
Також гвардійці постійно забезпечують охорону громадського порядку під час судових  процесів в Тернопільському міськрайонному суді та Апеляційному суді області. Щовечора разом  із міліціонерами патрулюють вулиці обласного центру.
Перед навчанням військовий капелан української православної церкви отець Анатолій поблагословив бійців і помолився за збереження життя військових.
Після урочистостей гвардійці сіли за парти. Навчання розпочалось проведенням занять з гуманітарної підготовки. По завершенні з особовим складом провели комплексні заняття з дотримання заходів безпеки під час виконання різноманітних завдань військової служби. Розглядалися питання дотримання заходів безпеки під час фізичної підготовки, при поводженні зі зброєю, під час роботи з автомобільною технікою та паливно-мастильними матеріалами. Під час навчань акцентували увагу  на особливості  надання першої медичної допомоги, дотримання Правил дорожнього руху при користуванні службовим та особистим автомобільним транспортом.
Сьогодні частина бійців у складі екіпажу БТР, опанувавши новий взірець БТР- 4 Е, виконують бойові завдання на Сході України. Решта гвардійців несуть службу по місцю дислокації  і у разі потреби готові замінити колег у зоні АТО.

DSC_0044

DSC_0050

DSC_0057

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар