Home Події

Сергій Надал зустрівся із підприємцями-біженцями зі Східної України

бізнес-біженці14 липня у сесійній залі міської ради відбулася зустріч Сергія Надала із переселенцями зі Сходу, які тимчасово проживають у Тернополі. На зустріч прийшли представники податкової служби, управлінь міської ради, найбільші виробники, які тривалий час працюють на території Тернополя та біженці з Слов’янська, Краматорська та Дружківки.

«Серед нас, які приїхали з міст Краматорська, Слов’янська та Дружківки, є представники малого та середнього бізнесу, – розповідає переселенець, депутат Краматорської міської ради Олександр Толстогузов. – Є люди, які б хотіли залишитися у Тернополі і перевести сюди свій бізнес. Деякі можуть поділитися досвідом».

Серед присутніх представників зі Сходу звучала пропозиція відновити роботу фарфорового заводу.

«Моя пропозиція, що я можу зробити для Тернополя – це організувати роботу фарфорового заводу, – розповідає переселенець Богдан Петрів. – Можу налагодити виробництво, постачання матеріалів, обладнання і т.д. Адже сам маю досвід роботи і знаю технологію.»

Міський голова Сергій Надал каже, що сьогодні у Тернополя є усі шанси відновити роботу великих підприємств.

«Ми звернулися із пропозицією до уряду перенести важливі підприємства зі Сходу України, де вони зараз працюють у режимі надзвичайного стану, – додає міський голова Сергій Надал. – Адже у нас є достатньо промислових майданчиків, є підготовлені кадри та готові сприяти, допомагати усім, хто хоче перенести свій бізнес у наше місто».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар