Home Світське життя

У міжнародному аеропорту “Тернопіль” триває фестиваль Файне місто

GEDC6682Багато відомих виконавців, як-от: Скрябін, ТНМК, O.Torvald, Роллік’с, Ірена Карпа & QARPA, Тінь Сонця, Karna, Ot Vinta, Фліт та багато інших відомих виконавців, які виступають одразу з двох сцен: головної та рок-сцени.

Ведучим на головній сцені є Мяч Дредбол, а на рок-сцені Віктор Новосьолов.

В загальному емоції та враження від фестивалю позитивні: доволі непогана організація, гості фестивалю танцюють та розважаються.

- Я тут вже два дні, в загальному все подобається, адже це чи не єдиним масштабний фестиваль, який відбувається цього року. Інші відмінили або ж скоротили рівень проведення, – розказує відвідувачка фестивалю Настя з Львова, – сюди було добратися не важко, місце в принципі мені подобається. Була на цьому ж фестивалі минулого року, тоді коли він проходив біля вашого озера, зараз місце мені пообається більше. Незручностей в принципі немає, хіба що б хотілось побільше чистоти.

Зі сцени гукають: Слава Україні, гості фестивалю також так вітаються. А ще під час фестивалю збирають гроші на підтримку української армії. На фестивалі кажуть, що вони не тільки словом, а й ділом хочуть підтримати наших солдатів, які боряться з терористами на сході України.

Щодо організації, то охороняють територію аеропорту на якому проходить фестиваль від бажаючих пройти безплатно. До речі, щоб позбавитись від таких людей, особливо з боку села Смиківці, мешканців села вирішили пропускати безплатно. Для цього на вході потрібно було лише показати паспорт.

Взагальному фестиваль проходить доволі успішно: не зважаючи, що це другий день фестивалю є хоч і не багато, але приблизно до сотні наметів. Серед відвідувачів особливого ажіотажу немає, проте фестиваль став таки більшвідвідуваним у порівнянні з минулим роком.


Марія Бойко

Фото, відео автора

Джерело: Тернопільська липа

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар