Home Кримінал

Як не стати жертвою вуличних грабіжників – поради від міліціонерів

106432257Небезпека може підстерігати будь-де і будь-коли. Іноді виникають ситуації, коли громадяни через власну необачність і неуважність стають жертвами злочинів. Тож правоохоронці дали кілька порад, як вберегтися від вуличних грабіжників.

Найчастіше від вуличних пограбувань потерпають підлітки, літні люди, жінки та чоловіки напідпитку. Зловмисники обирають жертвою беззахисну людину, яка не зможе чинити їм достатній опір. Забирають переважно гаманець з грошима, а також мобільний телефон та золоті прикраси.

Аби не стати жертвою грабіжника міліціонери радять краянам не втрачати пильності, адже саме тоді, коли ризик піддатися нападу вам здається мінімальним, зловмисник діє стрімко й зухвало.

Якщо ж на вас напали, голосно кличте на допомогу. Дітям і жінкам варто носити із собою свисток і, у разі небезпеки, не соромлячись використовувати його.

Для захисту від зловмисника можна використовуйте усе, що є під рукою: запалену цигарку, ручку або олівець, в’язку ключів, парасольку, щітку для волосся.

Коли ж бачите, що грабунку не уникнути і ви не можете чинити надійного опору злочинцеві, віддайте те, що у вас вимагають. Краще виглядати боягузом і втратити матеріальну річ, ніж ризикувати власним життям і здоров’ям.

Ообов’язково зверніть увагу на особливі прикмети зловмисника, це допоможе міліціонерам встановити його особу.

Помітивши потенційну небезпеку, або якщо ви вже стали жертвою нападу, негайно телефонуйте за номером «102» у будь-який підрозділ внутрішніх справ.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар