Home Події

Пенсіонерка з Луцьку отримала грошовий приз, відпочиваючи на Тернопільщині

12565151ПриватБанк продовжує нагороджувати учасників акції “Відпочинок без турбот”, яка стартувала 1 квітня і триватиме до кінця вересня 2014 року. За умовами акції, кожного місяця 20 пенсіонерів отримують сертифікати на 500 гривень, а один з щасливців отримує аж 5000 гривень. Одним з переможців стала Палічук Зоряна Василівна, жителька Луцьку, яка, не підозрюючи про свою перемогу, відпочивала в своїх батьків разом з онуками в славному місті Бережани, Тернопільської області.

“Чудові новини завжди приємно повідомляти одразу ж, тому ми вирішили не дочікуватись, поки пані Зоряна потрапить додому, щоб отримати свій приз, а навідали її на відпочинку, – повідомили в прес-службі банку”.

Сертифікат на 500 гривень і просто приємна несподіванка чекали на пенсіонерку Палічук Зоряну – переможницю всеукраїнської акції “Відпочинок без турбот”.

“Я з ПриватБанком вже дуже давно і завжди була вражена підходом банку до кожного клієнта. Зараз, перебуваючи на пенсії, оцінила ще й простоту оплати комунальних послуг, а про акцію від ПриватБанку і що я в ній зареєструвалася, чесно кажучи, забула, – каже пані Зоряна, – ніколи б не подумала, що можу виграти в якійсь акції, я навіть лотерей ніколи в житті не купувала, тому для мене це справжня несподіванка, дякую Вам! – продовжує щаслива переможниця”.

Щоб взяти участь в акції, потрібно лише пройти реєстрацію і розрахуватися пенсійною карткою в торгово-сервісній мережі. Саме так зробила Палічук Зоряна Василівна, яка стала однією з переможниць акції.

Акція “Відпочинок без турбот” триватиме до кінця вересня. Учасником акції може стати будь-який пенсіонер ПриватБанку, достатньо зареєструватися в акції по телефону 38 (056) 716 38 79 або на сайті і користуватися карткою в торгово-сервісній мережі. Щомісяця будуть визначатися переможці методом випадкового вибору.

“Виграти насправді дуже просто, для цього не потрібно витрачати багато коштів та особистого часу, достатньо мати пенсійну картку ПриватБанку та розрахуватися нею хоча б раз в магазині, попередньо зареєструвавшись, – розповідає Оксана Заблоцька, Заступник Керівника Напрямку “Просування соціальних програм” Тернопільської філії ПриватБанку. – Оформляйте карти і ставайте учасниками акції. Розіграш головного призу в 5000 гривень так само проходить щомісяця, і переможцем можете стати саме Ви!”

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар