Home Політика

У Тернополі депутати прийняли рішення про розпуск ТВК

Vibori-2012-skrinkaНа черговій сесії міської ради депутати затвердили звернення щодо бездіяльності Тернопільської міської територіальної виборчої комісії та направили його до Центральної виборчої комісії. Про це на брифінгу повідомив міський голова Сергій Надал.

«У зв`язку із систематичним невиконанням обов`язків депутата, відсутність на пленарних засіданнях сесій міськради та депутатських комісій ще у січні на сесії було прийнято рішення про виведення депутатів-регіоналів зі складу депутатів міської ради. Кінцеве рішення повинна була прийняти ТВК, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Незважаючи на те, що ми направляли численні звернення у ТВК до сьогодні жодної відповіді не отримали. У зв`язку з бездіяльністю ТВК ми вирішили звернутися до ЦВК, щоб вони сформували новий склад комісії».

На сесії міської ради виступив заступник голови ТВК, який розповів, що уже тривалий час ТВК не збирається через відсутність кворуму, доступ до печатки та виборчої документації теж відсутній. Голова ТВК не виходить на зв’язок.

До слова, у теперішньому складі ТВК більшість складають представники Партії регіонів та Комуністичної партії України.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар