Home Події

Учасники АТО можуть отримати земельні ділянки на Тернопільщині

2534521_58b9f1a1 486 гектарів землі сільськогосподарського призначення державної форми власності задекларували на Тернопільщині, як земельний масив для забезпечення наділами учасників АТО. Землею учасники уже зацікавились, але поки що ніхто не подав заяви.

Земля – як поза межами, так і у межах населених пунктів, розповіли в Головному управлінні Держземагенства у Тернопільській області.

Загалом по Україні, як розповів Голова Державного агентства земельних ресурсів  України Сергій Рудик, подано від  військовослужбовців, які беруть участь в  антитерористичній операції у східних областях України, 27 заяв на отримання земельних ділянок.  Зокрема у Волинській області військовослужбовці подали 14 заяв, у Житомирській – 5,  у Львівській – 7, у Черкаській – 1 заяву.

- Тернопільська область одна із перших впоралась із формуванням земельних масивів, – Сергій Рудик. – Я ще додатково  звернувся до мерів обласних міст, голів обласних рад, до райрад з проханням так само з керівниками управлінь провести  відповідні зустрічі з органами місцевого самоврядування, щоби вони у межах своїх можливостей посприяли виділенню землі. Тому що  в межах населених пунктів відповідні рішення приймають міська, районна, сільська рада. Тож тут можна тільки сприяти, допомагати. Що стосується землі сільгоспризначення державної форми власності, то тут – уже наша компетенція.

Земельну ділянку, за словами пана Рудика, виділяють зважаючи на побажання учасника АТО, його місце проживання. Це може бути як 12 соток, так і два гектара для ведення сільського господарства.

- Ми забезпечуємо індивідуальне звернення до  кожної людини, ми звертаємось до всіх персонально листами, – каже Сергій Рудик. –  На сьогодні свої списки подали Управління державної охорони і Нацгвардії, ми чекаємо списку від інших служб…

На Тернопільщині ж поки що цікавились ділянками учасники АТО з обласного управління міліції.

- Приходили, цікавились, – каже керівник Головного управління Держземагентства у Тернопільській області Віктор Мартинюк. – Заяв вони ще не писали, взяли зразки заяв, а всі решта графічні матеріали ми будемо робити замість них.
Також на Тернопільщині, за словами пана Мартинюка,  працюють щодо виділення землі  із родичам загиблих із Небесної сотні. Наразі іде початок оформлення документів із двома жителями області.

- Але, відверто, складно  з ними спілкуватись – їх мало  цікавить земля, їм не до того, – каже Віктор Мартинюк. -  Але ми переконані, що  це потрібно їм, їхнім родинам, нащадкам.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар