Home Самоврядування Транспорт

“Нелегали” дошкуляють тернопільським перевізникам

1163Водії тернопільських маршруток скаржаться на “нелегалів”, які працюють в місті без документів. На них водії маршруток скаржились ДАІшникам, які перевіряли транспорт в Тернополі у рамках профілактичних заходів «Автобус-2014».

- Нарікали кермувальники на так званих «нелегалів» – нерегулярних перевізників, які, аби перехопити пасажирів маршрутного таксі, нерідко нехтують правилами дорожнього руху. «Нелегали» здійснюють свою діяльність без відповідних ліцензій або з порушенням правил надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом. Такі водії не проходять обов’язкового передрейсового медичного огляду, а їхні автобуси – щоденного технічного контролю, тим самим піддають небезпеці життя і здоров’я пасажирів, – розповідають в ДАІ.

Загалом результати рейду не вельми втішні, кажуть в УМВС. За кілька годин зафіксували цілу низку порушень. Найчастіше, водії невчасно  вмикали покажчик повороту при зміні напрямку руху.

Однак, у порівнянні з попередніми роками, перевізники стали дисциплінованішими та відповідальнішими. Це підтверджують і пасажири, з якими спілкувалися журналісти.

Самі ж водії скаржилися перевіряючим на низьку пропускну здатність доріг обласного центру. Цю ситуацію, за їхніми словами, ще більше ускладнюють неправильно припарковані автомобілі. Відтак виникають збої у графіку руху громадського транспорту. Від цього страждають і водії, і пасажири.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар