Home Події

Військовослужбовці Нідерландів вимагають відправити їх в Україну

f8192c78f0dd90f22d5e2e5f49478d03Військовослужбовці Нідерландів вимагають відправити їх в Україну. У зв’язку з чим вони написали відкритий лист міністру оборони Королівства Нідерландів Дж. А. Хенніс-Плассхаерт, передає УНН з посиланням на нідерландське видання Joop.nl.

“Шановна пані Дж. А. Хенніс-Плассхаерт.

Після катастрофи пасажирського літака MH17 Malaysia Airlines вже пройшло чотири дні. Дні інтенсивної печалі, жалю і скорботи.

Фрагменти тіл загиблих пасажирів розсіяні на милі в зоні бойових дій. Зоні на сході України, за яку б’ються українські урядові війська і проросійські сепаратисти.

Шановний міністр, те, що нині відбувається з останками пасажирів, у тому числі практично 200 голландськими громадянами, є неповагою, огидним і абсолютно неприйнятним.

ОБСЄ намагається отримати контроль над ситуацією. Але соціальні медіа рясніють закликами до дії, а не словами.
Використовуйте свій вплив, щоб прем’єр-міністром Рютте було прийнято рішення про якнайшвидше відрядження голландські військ до Східної України і – у співпраці з законною владою України – з усіма можливими і відповідними засобами, щоб повернути ініціативу щодо вирішення цієї ситуації, де вони (російські терористи прим .) мають право на наших загиблих.

Це найменше, що ми можемо зробити для наших співгромадян, які невинні і померли в результаті злочинного ідіотизму.

З повагою, Марсель, Королівська армія, ад’ютант.

P.S. Ми, голландські солдати, дуже добре розуміємо ситуацію, як виконавці і готові взяти участь, коли наші командири віддадуть наказ, після вашого рішення”, – йдеться у листі.

Джерело: tarnopol.in.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар