Home Самоврядування Спорт

У Тернополі змагання з аквабайку замінять водно-моторний чемпіонат

1316439700_akvabaikВідкриту Європейську першість з аквабайку планують провести на тернопільському плесі 24 серпня. Про це розповів президент Національної федерації водно-моторого спорту України Віктор Шемчук.
- У Тернополі цього року міг відбутися фестиваль, до якого ми давно прагнули, – каже чоловік. – Але, на жаль, через суспільно-політичну ситуацію у країні, Міжнародний водно-моторний союз призупинив дію нашої угоди про проведення у Тернополі фестивалю. Запропоновано перенести це на інший більш спокійніший час.
Цей рік, за словами президента профільної Нацфедерації, буде “на такій собі паузі у взаєминах Української національної та Міжнародної федерацій водомоторного спорту”.
- Тому говорити про хоч якісь міжнародні змагання цього року досить складно, – додає Віктор Шемчук. – Водночас, враховуючи те, що протягом останніх років інфраструктура у Тернополі підготовлена, траси сертифіковані, а ми самі пройшли досить тривалий шлях організаційної діяльності — то цьогоріч 24 серпня відбудеться Відкрита Європейська першість з аквабайку.
Пан Шемчук уточнює, що це будуть змагання з аквакросу. Пояснює, що такі перегони “дуже видовищні”.
- Ми, зі своєї сторони, будемо всебічно підтримувати організацію цієї події. Минулий рік не можна назвати “мінусом”, адже не можна щоразу втримувати дуже високу планку змагань. Інколи потрібно брати паузу, щоб відпочили і ті хто організовував дійство і ті, хто брали участь у ньому, – зазначив президент Національної федерації водно-моторого спорту України.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар