Home Кримінал

Зачиняйте люди двері, бо злодії не дрімають!

90b492e1Це тільки вам здається, що, зайшовши до власної квартири, ви можете не зачиняти вхідні двері, бо в своїй хаті ви господар. А злодії думають інакше. Нахаб не лякає навіть присутність власників – вони вдираються до помешкання і крадуть все, що потрапляє під руку. В тому, що можна стати жертвою злодія навіть в момент присутності в квартирі, нещодавно переконалася тернополянка.
Жінка, повернувшись з роботи, забула  замкнути вхідні двері. За хатніми справами не помітила,  що у квартирі побував непроханий гість. Лише, коли почула, як сильно  грюкнули вхідні двері, кинулася до коридору. Там побачила не вельми приємну картину: двері були відкриті навстіж, а сумка зникла.  Тоді й збагнула, що сталося, але було пізно. За допомогою  потерпіла звернулася до правоохоронців. Міліціонери розшукують злодія.
Кількість крадіжок, коли зловмисник шляхом вільного доступу викрадали з помешкань цінні речі, кошти та інше добро, не перелічити. Найкращою запорукою збереження майна є пильність самих господарів. Правоохоронці звертаються до громадян з проханням не нехтувати елементарними правилами безпеки. Не забувайте зачиняти двері своїх помешкань, виходячи і заходячи до них.  Намагайтеся зберігати цінні речі у недоступних для сторонніх осіб місцях, не запрошуйте малознайомих людей у власні помешкання. Використовуйте сучасні технічні засоби, які дозволяють надійно  захистити оселю від відвідування небажаних гостей.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар