Home Самоврядування Медицина

На Тернопільщині збирають гроші на лазерний ніж

322Дмитро Лазорко з Бережан на Тернопільщині збирає гроші на лазерний ніж, який допоможе оперувати хворих діток. Гроші просить перераховувати йому на картку.

Хлопець став волонтером всеукраїнського проекту “Здорові діти – щаслива Україна”. Зараз він один з ініціативної групи людей, які прагнуть покращити медичне обслуговування дітей в Україні. Кожен з вас може долучитись, посприявши у зборі коштів на медичне обслуговування.

Є гостра потреба придбати лазерний ніж для проведення в Україні операцій усім потребуючим дітям, пише Доба. Цей ніж посприяє проведнню операції неінвазивним методом – без операційного втручання. переваги цієї технології – не залишає рубців, немає ризику проникнення інфекцій та утворення гематом, непотрібна післяопераційна реабілітація. Кошти можна перерахувати на картку ПРИВАТБАНК 5168 7572 6945 6887.

Як зазначає сам Дмитро: “Я дізнався про проект, коли став учасником тренінгів з розвитку. Зараз свій вільний час приділяю для збору коштів та розповсюдження інформації, адже вважаю це дійсно важливим.”

Також Дмитро спільно з волонтерами Молодіжного порталу БМГО “Рідне місто” організують три свята для діток, в яких немає батьківської опіки та піклування. Хто може допомогти – звертайтесь за телефоном: 063 478 26 77 (після 18.00).

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар