Home Події

Руслан Балик: «У наших бійців високий бойовий дух, патріотичний настрій та незламна віра у перемогу»

Still0730_00004Під час своєї поїздки на Схід України керівництво тернопільської міліції відвідало тернопільських нацгвардійців.  Їхній загін  дислокується на околиці Слов’янська.  Заступник начальника УМВС-начальник міліції громадської безпеки Руслан Балик,тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління кадрового забезпечення Віктор Гулич  привезли бійцям допомогу, а також поцікавилися, що їм ще необхідно.

- Нацгвардійці проживають у приміщенні колишнього гуртожитку. Перший поверх будівлі замінований сепаратистами, тому тернополяни живуть, як на пороховій бочці, – розповідає т.в.о начальника управління кадрового забезпечення обласної міліції Віктор Гулич. -  Наразі бійці  очікують саперів, щоб розмінували будівлю. До їх приходу ретельно охороняють приміщення, щоб туди не повернулися непрохані гості. Адже щоночі сепаратисти ведуть обстріл гуртожитку. Проте наші земляки, які забезпечені тепловізорами, приладами нічного бачення,  необхідним озброєнням, дають відсіч нападникам.

Окрім цього, тернопільські нацгвардійці допомагають нести службу військовим на блокпосту, що на в’їзді у Слов’янськ, а також супроводжують важливі вантажі у місця, де тривають бойові дії.

– Тут небезпека чатує скрізь, – розповідає командир тернопільського батальйону Нацгвардії, підполковник Віктор Шершун. – Ми, вирушаючи в зону АТО, були морально готові до труднощів. Мої бійці з стійкістю та мужністю витримують випробування, які нам випадають. Ми усі розуміємо, що це потрібно для спокою нашої держави.

- Провівши декілька днів з нашими бійцями, ми самі перейнялися їх високим бойовим духом, патріотичним настроєм та незламною вірою  у перемогу,- резюмував заступник  начальника управління обласної міліції Руслан Балик.

Still0730_00003
Still0730_00002

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар