Home Події

Тернопільські сироти отримали новий дитячий майданчик

unname999d“Акт безкорисливості” та просто добра справа, яку потрібно продовжувати  – тривала робота над облаштуванням нового дитячого майданчика у КУТОР “Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини” – так говорить молодь.
Їх тішить те, що тішаться діти. Особливо діти, позбавлені батьківського піклування.
Завдяки організації Романа Юрківа, Оксани Диклярської, Тимчишина Віктора, Марунича Сергія та спільноти “Just Art”, зокрема її представників Олександра Шури та Павла Петриги сьогодні дітки КУТОР “Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини” граються на новому дитмайданчику.
І не на якому-будь, а з сучасними гойдалками, гіркою, каруселею, пісочницею та універсальним ігровим комплексом. А ще – з казковими персонажами на стінах – їжачком, колобком з лисицею і вовком та сім’єю ведмежат, яких напрочуд гарно розмалювали згадані представники “Just Art” Олександр Шура та Павло Петрига і які є цьогорічними випускниками Інституту мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.
Прикметно, що на облаштування ось такого дитячого майданчики витрачено не бюджетні кошти, а кошти цих кількох людей, які самі проявили такий намір.
Радіє за малих непосид в.о.головного лікаря “Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини” Маїна Члек, адже, дійсно, нарешті матимуть де провести вільний час. До сьогодні, місце теперішнього яскравого дитмайданчика пустувало…
- Хочу подякувати усім, хто долучився до такої доброї справи – звернулася до присутніх Маїна Члек. – Аби сприяти всебічному розвитку дитини, необхідно направити підвищену активність дитини в потрібне русло. Певною мірою, з цим завданням допомагатиме впоратися ось такий дитмайданчик, який не лише прикрашає дозвілля, але, й граючись на ньому, сприятливо позначатиметься на фізичному і психічному розвитку дітей.
“Перебуваючи в постійному русі, дитина щодня робить для себе нові відкриття, завдяки чому інтелектуально і фізично розвивається. Приємно, що ініціатива встановлення такого сучасного і, головне, безпечного дитячого майданчику в наш час, іде від молодого покоління” – зазначив у вітальному слові заступник директора департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Віктор Овчарук.
…Дітлахи старанно розказали вірші та поспівали пісень про літо. З захопленням пофотографувавшись досхочу, малеча отримала різноманітні солодощі і наперебій дякувала за новий майданчик. Надзвичайно приємно бачити щасливі усмішки на обличчях дітей та радісні погляди вихователів…

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар