Home Події

Вояки з Тернопільщини у зоні АТО дуже зраділи передачам з дому

lysty1Самооборона Майдану Тернопільщини повернулася із Сіверська, що під Лисичанськом. У зону АТО доставили матеріальну допомогу, зібрану в Тернополі та області. Бійцям 24 мотострілкової бригади, серед яких багато мешканців нашої області, передали продовольство, спорядження та  медикаменти. А також адресні передачі з дому.

– Хлопці раділи адресним посилкам, бо це були для них перші такі передачі з дому. Взагалі, дуже помітно, що підтримка від волонтерів та допомога, яку для них збирають усім містом, сильно піднімає бойовий дух, особливо щирі дитячі листи, – говорить самооборонець Володимир Гульоватий.

За словами активістів, у район Лисичанська волонтери рідко возять передачі, оскільки туди важко потрапити. Допомагали нашій Самообороні дістатися до пункту призначення активісти з Харкова, які привезли бійцям сучасний український аналог «Celox» – кровоспинний препарат «Gemma».

– Околиці Лисичанська на час поїздки були фактично місцями бойових дій: спалені будівлі, техніка, стовпи диму над містом. Дорога тут небезпечна, узбіччя заміновані. Наприклад, ми їхали по дорозі, на якій два дні до того підірвався БТР, – розповідає представник Самооборони Руслан Тицький.

24-та бригади сьогодні має потребу в шоломах, бронежилетах, взутті, формі, цигарках і навіть у воді. Збір допомоги для бійців на Сході продовжується. Надалі її передаватимуть в першу чергу тим формуванням, які знаходяться на передовій, незалежно від територіальної прив’язки її бійців.

– Я особисто зустрів там багато своїх знайомих, з якими стикався в громадській роботі на заходах організації МНК. Це ще раз дає зрозуміти, що війна є, і не лише на Сході – війна в Україні. І обов’язок кожного українця – брати в ній участь, хто як може. Хтось ризикує життям під кулями, а хтось -волонтер, який допомагає в тилу, – зазначає комендант обласної Самооборони Іван Ковалик.

Усім, хто готовий допомогти чи попрацювати волонтером, можна звертатися у штаб Самооборони Майдану Тернопільщини: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 1; тел. 068-705-88-04.

Також у Тернополі для координації волонтерської роботи створено логістичний центр допомоги українській армії за адресою: м. Тернопіль, вул. Збаразька, 16 (склад № 4, гуртовня «Галант»).

Джерело: Номер один

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар