Home Монастириський район

Руслан Дерев’яник із Монастириської два місяці перебував у полоні сепаратистів

thumb_18714_news_mЖитель Монастириської Руслан Дерев’яник вирвався з полону сепаратистів. Там 38-річний чоловік пробув близько двох місяців. Руслан увесь час перебував у Горлівці, його затримала бригада Бєса.
Над визволенням нашого земляка весь цей час працювало багато людей, зокрема нардепи з Тернопільщини. І нарешті 30 липня Руслан вийшов з полону! Цю радісну звістку повідомив у себе на сторінці у Фейсбуку народний депутат Михайло Апостол.
- Руслан уже вдома у Монастириській – із дружиною і двома дітьми, – розповідає перший заступник голови Монастириської райдержадміністрації Степан Кузневич. – Загалом з ним все гаразд. Проте чоловік втомлений, у шоковому стані. Його фізично не чіпали, проте психологічно йому було важко. Але від пережитого патріотичний дух Руслана не зламався!
Як потрапив у полон і про всі обставини перебування у ньому Руслан не розповідає, бо це нині під грифом таємності. Головне, що чоловік – живий і повернувся до рідних.
- Ви не уявляєте, як нам на місці було важко щодня спілкуватися з дружиною та рідними чоловіка, – каже пан Кузневич. – Ми не знали, що їм весь цей час пояснювати.
У найближчі місяці Руслан буде вдома. Адже він повинен пройти курс лікування та реабілітації, продовжує пан Кузневич. Згодом, мабуть, продовжить службу.
У мирному житті Руслан Дерев’яник працював продавцем будматеріалів. Раніше чоловік служив у армії, зокрема був водієм-механіком БТР. Тому коли виникла напружена ситуація на сході України, його мобілізували ще на початку квітня цього року. А на початку червня наш земляк потрапив у полон.
До слова, на youtube 21липня з’явилося відео, де вожак терористів на сході Ігор Безлер -Бєс розповідає, що готовий проміняти одного українського солдата на двох генералів. Бо наш солдат для нього набагато цінніший за генералів. Мовляв, вони звикли нічого не робити. Окрім того, Бєс був готовий віддати 14 українських полонених солдатів в обмін на громадянку Росії Ольгу Кулигіну. Серед перелічених прізвищ військових був і Руслан Дерев’яник.

Джерело: 20 хвилини

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар