Home Події

Бійці батальйону «Тернопіль» вирушили в зону АТО (ФОТО)

unn666amedТри місяці напружених та щоденних тренувань позаду, попереду – бойові будні. Півсотні  бійців  новоствореного спеціального батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Тернопіль” поїхали на Схід України. У сміливців високий бойовий дух та незламне бажання повернутися додому з перемогою. Їх забезпечили усім необхідним для виконання службових завдань.

Проводжати в далеку дорогу тернопільських добровольців прийшли керівники міліції краю, громадські організації, духовенство. З напутнім словом до них звернувся начальник обласного управління внутрішніх справ, полковник міліції Василь Облещук.

- Це вже четвертий загін тернопільських правоохоронців, який від’їжджає в зону АТО, – відзначив Василь Корнелійович, – Пам’ятайте, що вас чекають дома, будьте обережні, повертайтеся лише живими, здоровими та у повному складі.

Капелан Самооборони Майдану Тернопільщини отець Іван Гуня поблагословив кожного бійця, побажав хлопцям мирної служби та подарував їм обереги – образочки.

Новостворений батальйон «Тернопіль» сформований виключно з добровольців. Тут є майданівці, колишні військослужбовці, пенсіонери органів внутрішніх справ, жителі області.  Усі вони з власної волі прийшли до батальйону і готові їхати на передову захищати цілісність нашої держави.

- Усі хлопці їдуть в зону АТО за власним бажанням, готові до виконання поставлених завдань і морально, і фізично, – каже заступник командира батальйону з кадрового  забезпечення Микола Сивирин. – Декілька місяців ми щоденно тренувалися на полігонах та у навчальних класах.  Зараз їдуть лише півсотні найбільш підготовлених бійців, решту — проходять підготовку та несуть службу на місцях.

Спецбатальйонівців забезпечили усім необхідним: новою формою, взуттям, спецзасобами, зброєю, медикаментами, харчуванням, водою та речами першої необхідності. Про це подбало керівництво обласної міліції, громадські організації, міська влада, меценати, небайдужі люди. Жінки із «Самооборони Майдану Тернопільщини» допомогли хлопцям із пошиттям військового спорядження.

- Насамперед, ми намагаємося максимально здешевити одяг воїна, щоб можна було всіх бійців якнайшвидше забезпечити формою, тож робимо все своїми силами, – розповідає представниця штабу Лілія Мусіхіна. – Ми мобілізували всіх жінок на пошиття одягу. Зараз пошили для хлопців нашоломники, плануємо також пошити форму, розвантажувальні жилети.

Підтримати  бійців прийшли найрідніші люди. Тернополянка Оля Яцків вже вдруге проводжає свого батька на буремний Схід.

- Я горджуся, що мій тато вже вдруге їде захищати мене і усіх, хто живе на Україні, – каже Оля. – Вірю, що повернеться з перемогою, а інакше і бути не може! Ми будемо молитися за усіх наших Захисників.

unna6med

 

unna66med

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар