Home Гроші

Ректор ТНПУ розповів про зарплату та нерухомість

thumb_16409_news_m Про свою зарплату і статки розповів ректор Тернопільського національного педуніверситету Володимир Кравець під час прес-конференції 21 липня.

Приводом для цього стало приписування громадськими активістами ректорові статків, які йому не належать. Нагадаємо, нещодавно Голова громадської організації «Тернопільські підсумки» Тарас Білан оприлюднив перелік нерухомості, яку пан Кравець начебто збирається продати, аби за ці кошти відвести від себе загрозу міністерської перевірки. Мовляв, результати цієї комісії можуть похитнути крісло ректора.

- В один день пишуть , що в ректора багато зарплати, в інший що в нього багато статків, – каже Володимир Кравець.

Він пояснює кому насправді належить майно, яке приписує йому пан Білан.

- Лот № 1 – це квартира бухгалтера економічного університету, лот № 2  – квартира бухгалтера тернопільського педуніверситету, №3 – квартира на Острозького. Я  того будинку не знаю, – каже ректор. – Лот № 4 – дві земельних ділянки. Я спеціально пішов до сільради і попросив видати мені довідку, що я взагалі тут вперше. Фотографують машини, омолоджують їх і збільшують їх ціну. Для чого це? Я не можу  сказати, що я бідний чоловік і що в мене нічого нема. Але все майно задеклароване у відділі кадрів та у податковій. І до речі, я минулого року заплатив 108 тисяч гривень податків.

Володимир Кравець розповідає, яку нерухомість має насправді.

- Це квартира на вул. Громницького, 2 площею 103, 6 м.кв, – каже він. – У мене є дача під Збаражем, у 1987 році побудована. Там нема хоромів та золотих унітазів. Ми живем по-людськи, по-нормальному. У моєї дружини є квартира на вул. Острозького площею лише 52 м.кв, але не в тому домі, що приписують. У мене є два автомобілі, але не того року випуску і не в тій ціні, що пишуть. Одне авто для поїздок на природу, друге – для виїзду на європейські дороги.

Також ректор педуніверситету розповів яким чином йому нараховують зарплату.

- Зарплата ректора – 3715 грн, статус національного університету подвоює – 7430, – каже він. – Далі згідно контракту добавляється 65% – це близько 5 тисяч. І вже маємо 15 тисяч. А далі доплата за професорський статус – 33%, доплата за ступінь доктора – 25%, доплата за вислуги років – 30%, доплата за секретність 10%, надбавка за звання заслуженого – 20%. І в результаті виходить 19 тисяч. Без нічого. А кажуть, він собі нараховує. І це тільки за ректорство. Тепер я як викладач маю півставки професора – 3 тис, далі вислуга, надбавка за заслуги, надбавка за професора, за ступінь, – знову набирається 4 тисячі. Так і вийшла зарплата 27 тисяч.

Проте пан Кравець додає, що так справді було, але зараз це обмежили. Відтак нині його зарплата становить – 18 тис грн. Проте є ще пенсія та стипендія.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар