Home Події

У Тернополі стартував проект “Відпочинкова ZONA”

thumb_19304_photogallery_f980Спортивні ігри, перетягування канатів, пускання жабок на воду та інші конкурси проводили для тернополян на дальньому пляжі. Стартував проект “Відпочинкова ZONA”.

Кілька сотень тернополян окупували пляж. Любителі волейболу змагались між собою у тернірі за “Кубок українських героїв”. Учасники придумували командам патріотичні назви, зокрема “Бандерівці”. Для дітей організатори проекту теж придумали безліч цікавих конкурсів. В одному з яких дітям потрібно було заспівати гімн України, будь-яку пісню чи розповісти вірш.

- Там одна дівчина, років п’яти, може і молодша, дуже гарно гімн проспівала, – говорить тернополянка Олеся Гончарук. – Коли чуєш як діти співають гімн, аж серце крається. Приємно таке чути. А стосовно “відпочинкової зони”, то досить таки непогана ідея.

Крім конкурсів та різних естафет у “відпочинковій зоні” збиратимуть кошти для бійців у зоні АТО. За словами організаторів, ідеєю створення такого проекту, був власне збір коштів та дати можливість тернополянам активно та весело провести час.

- Люди нас не розуміють зараз, коли ми, розважаємось під час війни – говорить співорганізатор Павло Бич. – Але давайте подивимось по нічних клубах. Люди гуляють, веселяться, розважаються. Ми не розважаємось, ми пропонуємо людям активний відпочинок. Тому ми вирішили привернути увагу до дального пляжу.

За словами Павла, саме на дальньому пляжі тернополяни можуть весело, позитивно та активно проводити час із друзями, сім’єю та дітьми.

- Крім коштів ми ще збираємо тут малюнки для військових, які потім будуть передані на Схід, – додає Павло Бич.

На тернополян ще чекає вечірка під відкритим небом та ще багато конкурсів. “Відпочинкова ZONA” працюватиме щосуботи до 13 вересня. Організатори в подальшому планують розважати тернополян ще й кожної неділі.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар