Home Кримінал

Тернопільські міліціонери викрили тріо торговців марихуаною

PM259image002І сировина своя, і товар власного виробництва, і реалізація своїми силами – троє жителів Шумщини налагодили прибутковий бізнес. Здавалося б, прогресивна молодь, якби не декілька  «але». Молодики заробляли на реалізації марихуани, до того ж, самі пристрастилися до дурману.

Оперативники  відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків обласного управління внутрішніх справ задокументували злочинну діяльність трьох мешканців села Рохманів Шумського району. Троє двадцятирічних парубків збували  наркозалежним особам марихуану. Що юнаки мають чим торгувати переконалися правоохоронці, здійснюючи оперативні закупки. Понад двісті грамів марихуани торгаші збули за чотири тисячі гривень.

Як розповів начальник ВБНОН Володимир Строїч, злочинне тріо спеціалізувалося здебільшого на роздрібній торгівлі зіллям. За сірникову коробку брали сто двадцять гривень. І серед постійних наркопокупців було не менше п’ятнадцяти осіб.

Як встановили правоохоронці, територією збуту був здебільшого райцентр. Двоє зловмисників часто навідувалися до міста, аби відвезти товар замовникам. Роль третього з компанії полягали у забезпеченні сировиною. Її він вирощував у лісі, подалі від людського ока.

Зі слів Володимира Строїча, зловмисники не лише травили своїм товаром інших, а й самі пристрастилися до бульбуляторного викурювання трави.

За місцем проживання одного з підозрюваних міліціонери вилучили пристрій для куріння, сто грамів марихуани та кошти, здобуті злочинним шляхом.

Злочинному тріо інкримінують дві статті  з розділу злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або  прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення Кримінального кодексу України – 307 (ч.2) – незаконне виробництво, виготовлення, зберігання та збут, а також 317 (ч.1) – організація місць для незаконного вживання та  виробництва дурману.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар