Home Скандал

У Тернополі ресторани, які використовують феєрверки будуть позбавлені права нічної торгівлі

feyerverk12 серпня на довідкову службу міської ради 1580 тернополяни скаржилися на невиконання рішення виконкому «Про додаткові заходи безпеки», у якому заборонено на час проведення АТО використання піротехнічних засобів.

«Після прийняття даного рішення виконавчого комітету, були проведені наради з керівниками закладів громадського харчування, під час яких власників проінформували про необхідність його дотримання, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Проте, у суботу, ми отримали звернення від тернополян із переліком закладів, у яких імовірно, були феєрверки та салюти. На місце події виїхала оперативна група з представників муніципальної поліції та міського відділу міліції».

Скарги поступили на ресторан «Garden Hall», «Аляска», «День і ніч», «Хутір», «Рута», «Сапсан» та «Перлина».

«Підтвердилися факти використання феєрверків у ресторані «Garden Hall» та «Аляска», – додає Сергій Надал. – За даними фактами міліція склала адміністративні протоколи. А от факт запуску феєрверків у ресторані «День і ніч» не підтвердилася, адже заклад тоді не працював. Адміністратори інших закладів заперечили причетність до використання піротехнічних засобів, пояснюючи їх здійснення на прилеглих до закладів територіях».

Сергій Надал додає, що заклади, за якими факти запуску піротехніки підтвердилися, на черговому засіданні виконавчого комітету будуть позбавлені права на нічну торгівлю. А при повторному порушенні до них будуть застосовані жорсткіші засоби впливу.

Також, міський голова дав доручення управлінню торгівлі спільно з муніципальною поліцією знайти тернополян, які попри заборону, використовували феєрверки та оприлюднити їх імена.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар