Home Політика

Представники ГО «Ядро» передали для Олега Сиротюка гарно розписану шину

1_14073118217Сьогодні представники громадського об’єднання «Ядро» прийшли вручити шину голові ОДА Олегу Сиротюку на знак невдоволення тим, що він не виконав жодної з даних представникам об’єднання обіцянок і уникає зустрічі з ними.

Втім, символ Майдану голові ОДА вручити не вдалося. Той сьогодні перебуває у Києві. Відтак отримувати шину вийшов заступник голови ОДА Леонід Бицюра, який і вислухав усі претензії представників «Ядра».

«З приходом нової влади нас сильно хвилює, що прийшли до влади молоді енергійні люди, але вони бояться контактувати з громадськістю, уникають контролю з боку громади. Є громадські організації, які не зменшили активності з часів Майдану, такі люди мають бути залучені до прийняття рішень.  Затягування зі створенням громадської ради, спроба створити громадські ради при департаментах невідомо за якими критеріями, іде відсів громадських активістів, громаду це хвилює», – зазначив представник громадської спілки «Рада бізнесу Тернопільщини» Віталій Сороколіт.

Леонід Бицюра визнав, що справді виникла затримка із створення громадської ради.

«Наразі діє два склади громадських рад при ОДА, які сперечаються між собою, яка з них легітимна. Термін дії їх діяльності не вийшов, по законодавству вони є діючими. Але нас не задовольняє їх склад. Згоден, що питання затягнулася. Приймаю критику. Не виключено, що спочатку ми створимо громадські ради при різних департаментах ОДА, а найяскравіші особистості увійдуть до громадської ради при ОДА», – поділився планами чиновник.

Представники «Ядра» також нагадали, що 2 місяці тому Олег Сиротюк пообіцяв разом з іншими керівниками ОДА публічно підписати декларацію чиновника, запропоновану об’єднанням, однак досі цього не зроблено. Відсутня належна співпраця між ОДА  та громадськими організаціями щодо допомоги військовим.

Щоб керівники ОДА швидше рухалися в прийнятті рішень і пам’ятали, на що здатна активна громада у своєму гніві, представники «Ядра» передали для Олега Сиротюка гарно розписану шину. При цьому запропонували розмістити її в музеї ОДА, щоб даний подарунок нагадував чиновникам про їх підзвітність громаді.

Джерело: 0352

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар