Home Новини державних органів влади

У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

0На черговому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про розірвання договору з організацією, яка забезпечувала паркування транспортних засобів у Тернополі. Цьому рішенню передували ряд порушень, які після неодноразових письмових попереджень та приписів комісії не були усунені оператором паркування. Оператор обслуговував платні парковки на вулицях Будного, Шептицького, Острозького, Майдан Волі, Коперника, 15 квітня та Живова.

«Цьому рішенню передували порушення правил паркування оператором паркування Євгеном Тешнером, – розповідає начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. – У діях підприємця було ряд порушень, зокрема відсутність паркоматів, неналежне прибирання території, неналежний стан розмітки місць для паркування, збір коштів у невстановлених місцях та інші. Неодноразово від управління надсилалися письмові попередження підприємцю, була створена комісія за дорученням міського голови, яка надала висновки та терміни на усунення порушень, проте змін не відбулося».

У зв’язку з цим, виконавчий комітет розірвав договір та дав доручення оголосити новий конкурс на відбір оператора паркування у Тернополі. Дана організація, з якою розірвано договір, буде надавати послуги паркування на визначених ділянках до моменту оголошення переможця конкурсу.

Інформація про оголошення конкурсу буде опублікована на сайті Тернопільської міської ради та у інших засобах масової інформації.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар