Home Скандал

Переселенців зі Сходу хотіли поселити у протитуберкульозний санаторій

1273335Органи прокуратури області провели перевірки додержання органами державної влади вимог Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» з питань захисту прав громадян, які переселилися з території Автономної Республіки Крим та східних областей держави.
Під час перевірок в діяльності районних державних адміністрацій виявлені факти включення до переліку об’єктів для можливого розміщення жителів Сходу та Криму, приміщень, абсолютно не придатних для проживання.
З 17 житлових приміщень, що пропонуються для тимчасового проживання в Шумському районі, в 11– відсутнє водопостачання , у 2 будинках відключене електропостачання.
Кричущий факт виявив прокурор Гусятинського району. До переліку житла, де можливе розміщення переселенців, службовці РДА включили Яблунівський обласний комунальний дитячий протитуберкульозний санаторій. У санаторії проходять лікування 66 дітей, хворих на туберкульоз легень та інші захворювання дихальної системи, і перебування поряд з хворими могло б негативно вплинути на стан здоров’я переселенців, у разі їх поміщення до лікувального закладу.
За результатами перевірки прокуратура області внесла подання, першому заступнику директора департаменту соціального захисту населення ОДА з вимогою притягнути винних осіб до відповідальності. До відповідальності притягнуто 2 посадовців департаменту.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар