Home Події

З Тернопільщини відправили продукти харчування для мешканців Луганської області

dscn6553З  ініціативи Тернопільської облдержадміністрації  та Управління ДСНС у Тернопільській області 8 серпня  відправили  понад 25 тонн допомоги для цивільного населення міста Щастя Луганської області.

Мешканці усіх, без винятку,  районів Тернопільщини  відгукнулися на заклик про збір продуктів харчування,-  зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід  Бицюра. – В такий  спосіб вони проявили солідарність із мешканцями звільнених територій.  Сподіваюся, цей нелегкий період  згуртує жителів різних регіонів України і допоможе знайти взаєморозуміння. Я дякую всім жителям області, які розуміють складність часу і долучилися до формування продуктових вантажів.

За словами Леоніда Олексійовича, згодом спільними зусиллями Тернопільської облдержадміністрації та громадських організацій області буде відправлено ще частину допомоги.

Варто зазначити, що жителі краю не залишаються байдужими до проблем  переселенців із зони АТО. Тут, на Тернопіллі, їх приймають та забезпечують усім необхідним – житлом, продуктами харчування, допомагають знайти роботу. Надають і психологічну допомогу, яка вкрай необхідна нашим співгромадянам.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар