Home Події

“Половину віддам на пам’ятник Назарчику”

images-120 років виповнилося би воїну Небесної сотні з Тернопільщини Устиму Голоднюку сьогодні. Український шоумен Сергій Притула розповів, як батько Устима віддав частину грошей, за які мали спорудити пам’ятник Устиму.

Хлопця застрелив снайпер 20 лютого, йому було 19.

- Майбутній офіцер. Переконаний, що зараз був би на Сході. Низько кланяюсь Батькам, що виховали такого Сина!!! Півтора місяці тому привіз чергову суму грошей Володі Голоднюку, батькові. Маю глибоке переконання, що пам’ятники нашим Героям мають бути поставлені за кошт громади, а не батьків. Володя взяв гроші і сказав: «Сергій, ось тут вже є достатньо, я половину віддам на пам’ятник Назарчику (Войтович Назар Юрійович, Герой Небесної Сотні, Збаражчина)». Що Батько, що Син… чесні та добрі люди, – розповів Сергій Притулав себе на сторінці.

- Новій, кращій Україні буде не вистачати ТАКОГО ГРОМАДЯНИНА!!! Це відео – нагадування усім нам, що та Україна, яку ми зараз будуємо та відстоюємо – це Його заслуга! Не посміємо знехтувати шансом, який Він нам подарував! Спасибі Тобі, Устиме! Вічна Пам’ять! Ми всі перед Тобою у вічному боргу! Слава Україні, – підсумував Притула.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар