Home Новини державних органів влади

У Тернополі через капітальний ремонт перекриють рух по вул. Текстильна

0textylna-2На черговому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про перекриття руху по вул. Текстильна у зв’язку з капітальний ремонтом дорожнього покриття. Начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик каже, що дана ділянка капітально не ремонтувалася більше 30 років.

«На вулиці Текстильній заплановано провести ремонт у дві черги, – розповідає Олег Вітик. – Перша черга – від митниці до заправки, а друга – до ділянки, яку капітально ремонтували минулого року. Загалом протяжність дороги, яку відремонтуємо, буде близько 400 метрів».

На час проведення підготовчих робіт, за словами начальника відділу технагляду, рух буде відкритий по смугах. Коли ж повністю перекриють рух на цій ділянці, повідомлять додатково.

«Загалом на ремонт на першу чергу виділено близько 3 млн. грн., – додає Олег Вітик. – За ці кошти відремонтуємо близько 280 метрів, ремонт другої черги розпочнемо, коли завершимо попередню ділянку. Капітальний ремонт на цій ділянці необхідний, адже не проводився тут більше 30 років».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар