Home Самоврядування Медицина

Тернопільські головні лікарі працюватимуть за контрактом

contractПро перехід на контрактну форму трудового договору керівників лікувально-профілактичних закладів йшлося під час зустрічі  головних лікарів області із заступником голови Тернопільської облдержадміністрації Наталкою Михно, в.о. директора департаменту охорони здоров’я адміністрації Віктором Овчаруком,  керівником Тернопільської обласної організації профспілок охорони здоров’я Володимиром Кузівим та головою громадської організації «Асоціація головних лікарів Тернопільщини» Григорієм Корицьким. Зустріч відбулася  13 серпня у Тернопільській обласній раді профспілок.

«З 1 січня 2012 року Законом України «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення надання медичної допомоги» від 07.07.2011р. запроваджено контрактну форму трудового договору з керівниками державних і комунальних закладів охорони здоров’я», – розповів Віктор Овчарук.
Однак, за словами Віктора Вікторовича, оскільки з тими лікарями, які були прийняті на роботу до 1 січня 2012 року, укладено трудові договори на невизначений термін, а переукладання їх на строкові  договори у формі контрактів значно погіршує їх трудові права та послаблює соціальний і правовий захист,  до цього часу запровадження  контрактної форми праці так і не відбулося».

«За контрактним трудовим договором працюють медики у всьому світі, адже це зручна форма співпраці як для лікаря, так і для медичного закладу,  – наголосила Наталка Михно. – Однак перехід на контракт не повинен порушувати права працівників, погіршувати умови їх праці, чи впливати на зниження фаховості».
З метою врегулювання даного питання  керівник гуманітарної сфери запропонуувала розробити пропозиції до постанови Кабінету Міністрів України, якою визначається порядок укладення контракту з керівниками державних та комунальних закладів охорони здоров’я та типової форми контракту, які згодом будуть направлені Міністерству охорони здоров’я України.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар