Home Бучацький район

Міліціонери викрили банкіра, який “викачував” гроші з депозитів клієнтів

prodat foto v interneteДвадцять чотири тисячі доларів та вісімдесят одна тисяча гривень,– саме на стільки, загалом, «полегшали» рахунки клієнтів одного з відділень банку в місті Бучач. Схему розкрадання грошових коштів вкладників викрили тернопільські міліціонери.

Тривалий час люди навіть не підозрювали про зникнення чималих сум грошей. Пропажу ж виявили тоді, коли прийшли перевірити  стан рахунків. Дізнавшись прикру правду, написали заяви у міліцію.

- Уході слідства з’ясувалося, що кошти вкладників привласнив працівник регіонального відділення банку, – повідомив т.в.о. начальника Тернопільського міськвідділу міліції Петро Гукалюк. -  Для цього скористався можливістю доступу до інформації про рахунки клієнтів.

Наразі до міліціонерів звернулося троє жителів Бучацького району, які потерпіли від несумлінного банкіра. Однак таких може бути більше, – підозрюють правоохоронці, адже слідство по цій справі ще не завершене.

Дії підозрюваного попередньо кваліфіковано за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України – шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар