Home Самоврядування Медицина

На реконструкцію інфекційного відділення виділили близько 700 тис. грн.

likarnia22_14083678527У Тернополі триває реконструкція інфекційного відділення комунальної лікарні швидкої допомоги. Дане відділення єдине в обласному центрі, яке надає допомогу хворим з інфекційною патологією.

На проведення першочергових робіт у лікувальному закладі із місцевого бюджету було виділено близько 700 тис. грн. Оглянув стан ремонтних робіт міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Дане інфекційне відділення обслуговує пацієнтів і з міста, і з області. Адже Тернопільська область єдина в Україні, яка немає спеціалізованого обласного інфекційного відділення чи лікарні, – розповідає Сергій Надал. – Кошти на утримання та ремонт даного відділення ідуть виключно із міського бюджету. На даний час тут проведено капітальний ремонт на суму більше як 700 тис. грн. У рамках реконструкції відділення замінено всі комунікації, встановлено сучасні пластикові вікна, проведений капітальний ремонт на четвертому і частині третього поверху».

Міський голова зазначає, що загалом, аби повністю відновити відділення, необхідна сума понад 8 мільйонів гривень.

«Саме такими, як відремонтовані, повинні бути усі палати інфекційного відділення, – додає Сергій Надал. – Також тут необхідно провести ремонт ліфтової шахти, «боксових» відділень та інші необхідні роботи».

Лікар-інфекціоніст з 30-річним трудовим стажем Галина Китай каже, що капітальний ремонт у відділені не проводили від здачі приміщення в експлуатацію.

«Інфекційне відділення ми одержали в експлуатацію у 80-х роках. З цього часу приміщення капітально не ремонтували, – розповідає Галина Китай, лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук. – Я мріяла побачити відремонтоване приміщення, окремі «бокси», адже це необхідно для успішного лікування пацієнтів з різними діагнозами».

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар