Home Підгаєцький район

Уродженець Підгаєцького району готувався до війни з Росією з 2008 року

sam_0231_140844666089Про перебіг боїв на сході України розповів сьогодні боєць батальйону «Донбас» Микола Озарук, який кілька днів тому повернувся із зони АТО.

Микола Озарук є уродженцем села Носів Підгаєцького району. За словами Миколи, він пішов в зону АТО зі своєю формою, амуніцією та патронами. Він готувався до війни з 2008 року.

“Я доброволець. Я все життя хотів бути військовим, але життя розпорядилося так – я не туди пішов. Я ще раніше придбав амуніцію, вдома в мене є все. У 2008 році все купив, я був готовий до війни. Я знав, що ця війна буде. Зараз приїхав додому зі сходу трохи відпочити, щоб поремонтувати і зібрати те, що мені потрібно під час боїв”, – каже Микола.

Щодо допомоги Микола розповідає: “Допомагають часто, наприклад, мені прислали ПНВ за 60 тисяч, ліхтар – за 3 тисячі, тепловізор – за 70 тисяч. Допомога приходить весь час. Один небідний чоловік прислав цілу фуру одягу – там була і військова форма, і білизна тощо”.

“Щодо технічного забезпечення потрібні БМП, тепловізори, глушаки, сучасне озброєння. Потрібна бронетехніка. Я ставив питання перед керівництвом, що має бути побудова озброєння за принципом чеченського варіанту – один снайпер, один гранатометник, помічник гранатометника, кулеметник і помічник кулеметника”, – зазначає Микола Озарук.

Найважчим, згадує Микола, був перший бій, коли було багато важкопоранених.

“На моє переконання на війну мають брати дорослих досвідчених чоловіків віком більше 40 років, які вже воювали чи проходили вишкіл. Дуже важливим є досвід, він швидко не набувається”, – наголошує Микола Озарук.

Джерело: 0352

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар