Home Події

У Тернополі на ринку по вул. Шептицького перевірять торгівельні ваги

QV-700x420Міський голова Сергій Надал підписав розпорядження про створення спеціальної робочої група, яка повинна вжити заходи щодо запобігання обважування покупців продавцями сільськогосподарської продукції, недопущення порушень санітарних умов зберігання товару та порушень правил особистої гігієни на ярмарку по вул. Митрополита Шептицького. За його словами, тернополяни неодноразово писали заяви та скарги щодо наявності даних порушень.

Робота група вирішила, що у період з 21 по 26 вересня буде проведена роз’яснювальна робота з торгівцями, аби вони перевірили торгівельні ваги у спеціальному пересувному пункті. Перевірку ваг у згаданому пункті буде проводити ДП «Тернопільстандартметрологія» біля приміської автостанції по вул. Митрополита Шептицького щодня з 08 год. 30 хвилин.

З 26 вересня управління муніципальної поліції розпочне щоденну роботу по виявленню ваг, які не відповідають вимогам встановлених стандартів. Якщо будуть виявлені порушення – винні продавці будуть притягнені до адміністративної відповідальності.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар