Home Новини державних органів влади

У Тернополі ринок біля заводу «Оріон» передано у комунальну власність

0ternopilo0814rionНа черговій сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли рішення про передачу ділянки біля заводу «Оріон» у комунальну власність міста. Таким чином, робота підприємців, які торгують на цій території буде узаконена, плата за торгове місце буде значно меншою та кошти будуть спрямовані у місцевий бюджет.

«Ми намагаємося навести порядок у сфері торгівлі у місті, зокрема, що стосується питання торгівлі біля заводу «Оріон», – розповідає міський голова Сергій Надал. – Комісія зафіксувала територію приблизно 800 м2, де встановлені ряди із несанкціонованою торгівлею. Відтепер підприємці будуть продовжувати здійснювати свою діяльність, але у правовому полі».

Міський голова додав, що дана територія буде закріплена за комунальним підприємством «База матеріально-технічного забезпечення», тобто комунальним ринком. Плата за торгові місця буде надходити у місцевий бюджет.

«У попередні роки там збирали кошти, які не йшли у бюджет, – додає Сергій Надал. – Питанням, хто їх збирав і де ці кошти повинні займатися правоохоронні органи».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар