Home Новини державних органів влади

Над Тернопільською ОДА замайоріли три прапори

1Освячення та підняття Державного прапора України, Прапора Тернопільської області та Прапора ОУН- УПА відбулося 23 серпня перед Тернопільською облдержадміністрацією та обласною радою.

Освятили і благословили знамена преосвященніший владика Василій Семенюк, архиєпископ та митрополит Тернопільсько-Зборівський, і всечесні отці.

Відтак голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк,  голова обласної ради Василь Хомінець та міський голова Тернополя Серій Надал урочисто підняли прапори.

«Під синьо-жовтим знаменом, одним із символів України, ми стояли на майданах наших міст і сіл під час Революції Гідності. Під синьо-жовтим знаменом сотні наших земляків на східних теренах країни нині йдуть в бій за правду. Під синьо-жовтим знаменом наші батьки, діти та прадіди відстоювали незалежність України і наше з вами право жити у вільній українській державі, – зазначив Олег Сиротюк. – Синьо-жовте знамено скроплене  кров’ю багатьох поколінь. І цієї крові ми не маємо права зрадити. Синьо-жовте знамено -  символ нашої нескореності та вірності своїх країні. Символ перемоги».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар