Home Події

Виконавши свій громадянський і професійний обов’язок, 15 автоніспекторів повернулися додому

dai_ato_23_serpnia_140879761889Співробітників Державтоінспекції області, які місяць несли службу на Сході, сьогодні зустріли в Тернополі. З поверненням додому правоохоронців привітали найрідніші люди, колеги, керівництво міліції та державтоіспекції області, ветерани ОВС.

Діти, дружини, батьки, друзі з самого ранку зібралися у дворі обласного управління ДАІ. Вони з нетерпінням чекали своїх героїв. Коли ж колона службових автомобілів з’явилася у полі зору, сльози не стримав ніхто: «Нарешті вдома! Живі й здорові!».

Заступник начальника управління МВС в Тернопільській області Руслан Балик подякував сміливцям за добросовісне виконання поставлених завдань.

- У цей нелегкий для країни і всіх українців час ви показали себе гідними звання правоохоронців, – звернувся до автоніспекторів Руслан Михайлович. – Завдяки вашим зусиллям ми ще на крок наблизились до довгоочікуваного миру. Пишаємося вами.

Всіх працівників, які повернулися із зони АТО, очільник обласної ДАІ Андрій Матрифайло та заступник начальника міліції краю Руслан Балик нагородили відзнаками МВС України. Також правоохоронцям надали короткострокові відпустки для відпочинку і відновлення сил.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар