Home Події

Близько 100 дітей з багатодітних і проблемних сімей Тернопільщини отримали шкільне приладдя від “Карітасу”

vlcsnap-2014-08-27-14h57m34s36Близько сотні дітей з багатодітних, малозабезпечених, неповних і проблемних сімей Тернополя та області сьогодні отримали шкільне приладдя. В рамках щорічної акції благодійного фонду “Карітас” – “Шкільний портфелик”, потрібні для навчання речі дарували родинам, які такої допомоги справді потребують.

Більше ста пакунків із зошитами, пеналами, обкладинками для підручників, простими та кольоровими олівцями, фломастерами та іншим необхідним шкільним приладдям отримали сироти, діти позбавлені батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей.

- Цьогорічна акція проходить разом із тими дітьми, які прибули з Луганська і Донецька. Ми також їх долучили до цієї акції. Дуже мені шкода, що ця акція цього року пройде в обмеженій кількості – тільки сто пакунків,  бо маємо зараз тяжку ситуацію в країні, тому благодійники Карітасу є вичерпаними, бо дуже багато допомоги вони дають для військових, – каже отець Андрій Марчук, генеральний директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас”

- Маємо школярку і школяра маємо, перший і четвертий клас. Дуже хочемо подякувати Вам, отцеві. Дякуємо, що є такий Карітас, який нам дуже допомогає, дякує Галя, яка прийшла за допомогою в Карітас

- В мене шестеро дітей, я мати одинока, багатодітна, сама виховую їх, а ще дитину інваліда вже 15 років з астмою, я після операції. Я дуже дякую всім працівникам, священику. В мене чотири школярі і дуже дуже дякую за підтримку, – каже Наталя , яка прийшла за допомогою в Карітас

Підсумовуючи акцію “Шкільний портфелик” у Тернопільському благодійному фонді “Карітас”, діти та батьки молилися за вдалий навчальний рік, за благодійників, їх родини. Отець Андрій Марчук поблагословив усіх присутніх.

Джерело: ТВ-4

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар