Home Новини державних органів влади

У Тернополі відкрили оновлений універсальний спортивний майданчик

321На День міста на вул. 15 Квітня тернополянам представили оновлений універсальний спортивний майданчик. Участь у відкритті взяв міський голова Сергій Надал, який зазначив, що протягом чотирьох років у місті проводяться ремонтні роботи скверів, вулиць, дворів, бульварів, щоб місто розвивалося та ставало кращим.

Згаданий спортивний майданчик є універсальним, стандартних розмірів та призначений для проведення різних ігрових видів спорту. Тут проведено повністю капітальний ремонт, обладнано штучне покриття, встановлено огорожу та оновлено весь спортивний інвентар. Ще один такий майданчик встановлять цього року на вулиці Вербицького.

«Майданчик, який ми сьогодні відкриваємо, був задуманий і спроектований давно, – розповідає Сергій Надал. – Сьогодні я понад усе мрію, щоб на ньому під мирним небом України проводила дозвілля і фізично мужніла тернопільська молодь. Щоб хлопцям і дівчатам не хотілось нікуди їхати з рідного міста і рідної країни у пошуках кращої долі. Щоб Україна стала сильною і процвітаючою, щоб українці жили гідно і вільно».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар