Home Самоврядування Медицина

Тернопільщину відвідав заступник Міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець

dsc_661031 серпня з робочим візитом у Тернополі перебував заступник Міністра – керівник апарату Міністерства охорони здоров’я України, член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор Василь Лазоришинець.

Він відвідав першу і поки що єдину в Україні університетську лікарню, головний лікар закладу Василь Бліхар продемонстрував її відділення, розвиток у співпраці із медичним університетом. Василь Васильович високо оцінив лікарню як заклад третього рівня надання медичної допомоги, зауважив, що на її базі варто давати можливість сімейним лікарям практикуватись в роботі із функціональною апаратурою. Нажаль, в нинішніх умовах, коли Україна знаходиться у стані ведення АТО, не всі наміри щодо закупівлі нового обладнання чи удосконалення матеріально-технічної бази можливо здвйснити.

Також Василь Лазоришинець та голова Тернопілської облдержадміністрації Олег Сиротюк побували у міській комунальній лікарні №2. Вони оцінили можливості закладу. Головний лікар Віктор Кміта показав наявну для матеріально-технічну базу, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, відділення ендоваскулярної хірургії.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар