Home Самоврядування Освіта

Журналісти Тернополя стали батьками школярів

eb39d71e-d852-4535-8b20-a4540fa8c91dДо школи повели своїх дітей і наші колеги-журналісти. Чимало «акул пера» сьогодні стали мамами і татами першокласників.

Сьогодні їх за руку ведуть у світ знань. Ще вчора вони безтурботно гралися, відпочивали і насолоджувалися літом.

АРТУР ПСУЙ, учень 3 класу:

«Провів добре. Їздив в Закарпаття, на термальні озера, і в Шацьк. Сподобалось, плавали».

Якщо син журналіста Олі Терещук і відеооператора ІНТБ Василя Псуя вже втретє зустрічає новий навчальний рік, то для дітей інших наших колег таке свято є першим. Новоспечені школярі розповіли, як чекали 1-го вересня і що складали у свої портфелики.

КАТЯ та ЮЛЯ ГАНДЗІЙ, першокласниці:

«Олівці, ручки, фломастери, стирачку – стирати від олівців. Ще фарби до школи, трикутники, квадрат і кола. Хотіли йти до школи».

ЛІЛЯ ЛУЧКА, першокласниця:

«Гумку, олівець, ручку. Мені дуже хотілося піти до школи. Мені сподобалося».

Крім самих винуватців свята, готувалися до 1-го вересня і батьки.  Попри купівлю всього необхідного для школи, не забували й про освітню складову. Хоча зізнаються, що хвилюватися за навчання їхніх дітей немає потреби.

ДЕНИС та МАР’ЯНА ЛУЧКИ, батьки першокласниці:

«Особливо не готувалися. Але морально Ліля в нас готова була давно. В них дуже хороший садочок. Їх дуже гарно підготували. Фактично вдома я роботи не мала. Вона тільки кожен день приходила, розповідала, що нового дізналася. В садочку вона навчилася читати, математику вдома, математику вона змалечку, з 2-х рочків любила і любить, подивимось, як в школі далі».

ВІТАЛІЙ ПОПОВИЧ, тато першокласника:

«Після закінчення садка малий марив школою. Тобто постійно, коли 1 вересня дні рахував, фактично там в календарі відмічав собі. І звичайно, ходили по магазинах, по ринках – купити форму, міряли, ранці, зошити. Тобто всі готувалися як до свята. Адже 1 вересня – свято, як для батьків, так і для дітей».

Самі діти розповідають, чого встигли навчитися ще до шкільних уроків.

ОЛЕНКА КУЗИК, першокласниця:

«Довго збиралася, вчилася писати, читати. Я вже познайомилася з дівчатками, з хлопчиками».

РОМА ПОПОВИЧ, першокласник:

«Вчили мене до 1000 рахувати і до 100. Короче, все таке. – А писати, читати? – Так, вчили, вчили».

ЛІЛЯ ЛУЧКА, першокласниця:

«Писати, рахувати, малювати, читати».

У День знань настрій в першокласників був піднесений. Перший шкільний дзвоник для кожного з них став початком нового, дорослішого, але не менш захоплюючого етапу в житті.

СВІТЛАНА КУЗИК, мама першокласниці:

«Всі вони не знають ті дороги, які їх чекають попереду, які вершини вони повинні здобути, яких знань вони повинні досягти. Бажаю всім діткам, які йдуть вперше до школи, щоб вони навчилися: знайти нових друзів, щоб вони навчилися опановувати якісь певні науки і відповідно, змогли досягнути своєї мети».

Джерело: ІНТБ

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар