Home Події

Що наразі вкрай необхідне українським військовим?

vlcsnap-2014-09-01-18h46m35s19Ліки, теплі тканини військових кольорів, теплий одяг наразі вкрай необхідні українським військовим. А тернополяни, які допомагають армії, зараз мають потребу у кравчинях. В Самообороні Майдану Тернопільщини просять допомогти українській армії.

- Зараз дуже гостро стоїть питання в еластичних джгутах для батальйону “Тернопіль”, в кровоспинних джгутах, таких рожевих – на медтехніці по 8  гривень. Хто може купити – приносьте. Так само потрібна ситцева тканина, білизна спідня в нас одноразова і її, звичайно, ніхто на передовій прати не буде. Її постійно потрібно і багато. По 200, по 300, по 400 пар ми передаємо щоразу, але але це дуже мало, хлопців багато і мусимо забезпечувати, – розповідає представник Тернопільської самооборони Лілія Мусіхіна.

З настанням холодів виникає потреба у теплих тканинах військових кольорів, каже Ліля Мусіхіна. Також вкрай необхідні кравчині.

- Є потреба в теплих шкарпетках, є потреба в шапках. В першу чергу є велика потреба в тканині, якщо є тканина, ми багато чого можемо зробити. Тернопіль – місто швейників, завжди так було. Був бавовняний комбінат і було багато швей біля нього. Зараз дуже багато людей хочуть  і готові бути волонтерами. Надзвичайно приємно, що вдалося налагодити цю систему волонтерства. Наші діти стоять біля магазинів збирають гроші, продукти нашим хлопцям. Раз в тиждень, два рази в тиждень нам вдалося відправити туди. Правдами-неправдами нам вдається купувати бронежилети, – каже Лілія Мусіхіна.

Допомогти українським військовим може кожен. Тканини, медикаменти, теплий одяг, продукти можете приносити в штаб Самооборони Майдану Тернопільщини, що на вулиці Грушевського,1

Джерело: ТВ-4

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар