Home Новини державних органів влади

Землевпорядниками Тернопільщини ведеться активна робота щодо забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців

383452557Фахівцями землевпорядної служби Тернопільщини ведеться робота по забезпеченню земельними ділянками військовослужбовців, мобілізованих до лав Збройних Сил України, а також тих, які беруть участь в антитерористичній операції, членів родин військовослужбовців, загиблих у ході її проведення. Про це повідомили у прес-службі Головного управління Держземагенства у Тернопілській області.
З клопотаннями про отримання земельних ділянок до Головного управління Держземагентства у Тернопільській області звернулося 35 учасників антитерористичної операції. Наразі надано дозволи на розробку 32-ти проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок загальною площею, яка складає 8,82 га.
Загалом для забезпечення земельними ділянками зазначеної категорії громадян визначено земельні масиви в межах та за межами населених пунктів, які можуть бути безоплатно передані у власність для ведення особистого селянського господарства та ведення індивідуального садівництва загальною площею  485 гектарів.
Також ведеться щоденний моніторинг стану розгляду заяв про отримання у власність земельних ділянок та оперативне реагування на випадки порушення норм чинного законодавства при їх розгляді.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар