Home Гроші

Для звільнення від сплати компослуг сім’ї учасників АТО повинні звернутись у міськраду

Від сплати за комунальні послуги у період з 1 вересня по 31 грудня 2014 року звільнено учасників АТО та членів їх сімей. Відповідне рішення ще 20 серпня прийняли депутати на сесії Тернопільської міської ради, підтримавши ініціативу міського голови Сергія Надала.

0big-E__EEEAПраво на звільнення від сплати надаються учасникам АТО та членам їхніх сімей за місцем реєстрації у Тернополі (незалежно від кількості осіб та загальної площі житла), членам сімей, якщо учасник АТО не зареєстрований у Тернополі та членам сімей загиблих під час участі в АТО за місцем реєстрації, за умови надання пакету необхідних документів. Документи приймають в робочі дні з 8.00 до 17.00 год. в управлінні соціальної політики міськради за адресою: м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8 каб. 3.

Членам сімей учасників АТО необхідно заповнити заяву за встановленою формою та додати такі документи:

Копія паспорта (1, 2, 11, 12 сторінки);
Копія ідентифікаційного номера;
Оригінал довідки з місця реєстрації про склад сім’ї (форма № 2);
Довідка, видана та скріплена печаткою уповноважених органів, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій тощо або їх територіальними органами про призов учасника антитерористичної операції на військову службу;
Копія свідоцтва про шлюб;
Копія свідоцтва про смерть (для членів сім’ї загиблих під час участі в антитерористичній операції).

Під час подання копій документів заявники надають їх оригінали для огляду та засвідчення їх копій.

Для отримання детальнішої інформації, членам сімей учасників АТО необхідно звернутися в управління соціальної політики Тернопільської міської ради за адресою: м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8 каб. 3 або за телефоном: (0352) 23-56-52.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар