Home Новини державних органів влади

У Тернополя запрацювала «розумна» зупинка

tr_090914На замовлення міської ради товариство «Системний зв’язок» підготував перший пілотний проект так званої «розумної зупинки». У основі система GPS-відстеження руху громадського транспорту через Інтернет, що дасть змогу пасажирам у режимі реального часу бачити, коли прибуде потрібний транспортний засіб.

«Так звана «розумна зупинка» – це монітор, який показує скільки часу до приїзду наступного автобуса чи тролейбуса, – розповідає міський голова Сергій Надал. – На моніторі може відображатися інформація про погоду, стрічку новин, курс валют, розміщувати рекламу чи будь-яку іншу інформацію».

За словами міського голови, наразі ця система працює в тестовому режимі. Її планують максимально оптимізувати під потреби тернополян.

«Проект зроблений для міської ради безкоштовно, – додає Сергій Надал. – Ми пропонуємо, щоб такі монітори ставили на тих зупинках, на яких розміщені торгові об’єкти. У своїх закладах вони зможуть поставити його за склом. Якщо ж встановити його на вулиці, на окремих опорах, то вартість буде декілька тисяч у.о.».

До слова, уже більш року тернополяни мають можливість стежити за роботою громадського транспорту через Інтернет за адресою detransport.com.ua. Для цього у всіх тролейбусах та маршрутних таксі встановлено GPS-навігатори.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар