Home Самоврядування Медицина

У департаменті охорони здоров’я Тернопільської ОДА – новий керівник

6Департамент охорони здоров’я Тернопільської обдержадміністрації очолив Володимир Курило. Новопризначеного керівника колективу департаменту та головним лікарям міських і обласних медичних закладів представив 9 вересня заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра.
Леонід Олексійович наголосив, що в галузі охорони здоров’я області чимало проблем, які потребують вирішення.

«В умовах недофінансування, незакінчених реформ медична галузь потребує фахового  підходу, – наголосив Леонід Олексійович. – Суспільство висуває  підвищені вимоги до якості надання медичних послуг. Однак багато претензій є обґрунтованими. Тому першочерговим завданням нового керівника є відновити довіру населення до людей у білих халатах та започаткувати зміни у медичній галузі краю».

Заступник голови облдержадміністрації зауважив, що зараз необхідно створити команду однодумців серед медиків і на рівні області, і на рівні районів. Тільки тоді можна сподіватися на позитивний результат.

«Ні для кого не секрет, що станом справ у галузі медицини незадоволені і пацієнти, і влада, тому  разом ми маємо докласти максимум зусиль, аби покращити ситуацію, – звернувся до присутніх Володимир Курило. – Сподіваюся, разом нам вдасться виконати всі завдання, серед яких – робота над покращенням матеріально-технічної бази, подолання корупції і підняття престижу професії медичного працівника,  покращення медичного обслуговування населення».

Довідково: Володимир Михайлович Курило народився 2 липня 1961 року в с. Травневе Збаразького району. В 1986 році закінчив Тернопільський державний медичний інститут.
Працював заступником головного лікаря Лановецької центральної районної лікарні.
У 2005 році призначений на посаду керівника управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.

В  останні роки  обіймав посаду  заступника головного лікаря комунального закладу Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
Депутат Тернопільської обласної ради, ВО «Свобода».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар