Home Скандал

Водій тролейбусу травмував дитину

diti1_141034257721Тернополяни скаржаться, що водій тролейбусу травмував дитину. За її словами, інцидент стався сьогодні в тролейбусі зеленого кольору № 153 (маршрут № 10).

“Сьогодні зранку о 8 годині на зупинці Коновальця з двома малолітніми дітьми заходила на задні двері тролейбусу № 153 (маршрут № 10) зеленого кольору. Старша дитина зайшла у транспорт, а при посадці молодшої (однією ніжкою дитина стала на сходинку , тримаючись за ручку дверей) водій закрив двері, притиснувши дитину в районі талії та тазобедреного району. Від болю ніжка дитини з’їхала із сходинки , а водій при цьому почав рух тролейбусу. Тіло дитини знаходилось у середині тролейбусу , а ніжки ззовні. На крики пасажирів водій зупинив тролейбус, але навіть не поцікавився про стан дитини та не вибачився”, – пише пані Ірина на сайті міської ради.

“Як можна допускати таких водіїв до керування джерелом підвищеної небезпеки? Чому так грубо порушуються правила надання послуг міським електротранспортом?”, – пише обурена тернополянка.

Джерело: 0352

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар