Home Гроші

Тернополю врізали ліміти газу на 50%

gaz_harkovВ порівнянні з попередніми зимами  Тернополю змешили ліміти газу на 50%.  В міській раді сподіваються, що в цих умовах вийде забезпечити температуру в помешканнях не менше, ніж 18 градусів.

Місто може використати на 30% менше тепла, ніж минулого року, коли була тепла зима, і близько на 50% менше, ніж позаминулих років, коли було холодніше. Ліміти встановив уряд, погодили їх в Тернопільській ОДА.

Мер Тернополя Сергій Надал в ефірі “Ух-радіо” каже, що зима, зважаючи на ситуацію в країні, буде дуже непростою.

– Є ліміти споживання, які доведені до кожного міста, до кожної області. Тернополю, як і більшості міст, доведений ліміт, цей ліміт менший на 30%, ніж в попередньому році, це не зважаючи на те, що минулорічна зима була теплішою, не було такого сильного споживання енергоносіїв, крім того, минулого року ми дуже ефективно використовували теплоносії в навчальних закладах, бо там стояла система індивідуальних теплових пунктів, які подавали тільки необхідний рівень газу і необхідний рівень тепла, щоб забезпечити навчання. Тобто ще минулого року ми вийшли на оптимальний рівень споживання. І минулого року була тепла зима То тут нам зменшили ще на 30%. Якщо його перевести до нормативів споживання в звичайний рік, то це не 30%, то це більш, ніж 50%, – пояснює мер.

Керівництво міста сподівається, що в цих умовах вийде утримувати в квартирах температуру не менше 18 градусів. Втім, законодавством передбачається, що органи місцевого самоврядування можуть встановлювати температуру менше, ніж 18 градусів, це мають погодити міністерства.

– Якщо, не дай Бог, Росія повністю відключить газ, то рекомендовано директорам шкіл оптимізувати шкільну програму, не вчитись 6 днів, але провести навчання хоч би по деяких суботах, – розповідає міський голова.

Джерело: ДОБА

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар